Področnega tekmovanja iz KTO (Konstruktorstvo in obdelave gradiv), ki je potekalo v petek, 31. 3. 2023 na OŠ Ormož, se je udeležilo 8 učencev. Tekmovali so v različnih panogah ter zasedli odlična mesta:

Vsi sodelujoči učenci OŠ Ivanjkovci so izdelali zelo lepe izdelke z dokumentacijo.

  • 1. mesto: Teja Mar (obdelava papirja)
  • 2. mesto: Luka Vajda (obdelava kovin)
  • 2. mesto: Bor Gorjak (obdelava kovin)
  • 2. mesto: Julija Grof Štih (obdelava umetnih mas)
  • 2. mesto: Gašper Puklavec (obdelava umetnih mas)

Na državno tekmovanje iz KTO, ki je potekalo v soboto 13. 5. 2023 na Pedagoški fakulteti v Ljubljani, so se uvrstili samo prvouvrščeni tekmovalci iz vsake panoge. OŠ Ivanjkovci je zastopala učenka 6. razreda Teja Mar na področju obdelave papirja.

Teja Mar je na državnem tekmovanju izdelala izjemno lepo ”škatlico za shranjevanje moke” ter pripadajočo tehnično dokumentacijo. Z izdelkom je dosegla izjemo 3. mesto v državi ter si tako izborila zlato priznanje na poročju obdelave papirja.

Teja Mar, njen izdelek in dokumentacija: 3. mesto na državnem tekmovanju KTO ter doseženo Zlato priznanje

(Skupno 135 obiskov, današnjih obiskov 1)