Spoštovani učenci, starši!

V torek, 1. septembra 2020 se ponovno vračamo v šolske klopi. Učenci od 2. do 9. razreda se zberejo v šoli ob 8. uri v matičnih učilnicah. Učenci 1. razreda pridejo v šolo s starši ob 9. uri in se zberejo v šolski telovadnici. Prvi šolski dan bomo v šoli 5. šolskih ur, organizirana bo malica in prve vožnje domov.

Prehrana:

Malico imajo prijavljeno vsi učenci za celo šolsko leto. Zaradi lažje organizacije starše prosimo, da prvih 14 dni (od 2. do 14. septembra) kosila prijavljajo učencem ročno preko eAsistenta, potem bomo vzpostavili stalne in občasne prijave.

Prevozi: Učenci na avtobusu nosijo maske. Priporočamo nabavo pralnih mask.

Relacije:  ČAS odhoda domovČAS prihoda v šolo*POSTAJALIŠČA – vstopne postajePrevozno sredstvo
1. Ivanjkovci – Runeč – Žvab – Desnjak – Lahonci 12.45 14.307.20Stanovno, Runeč, Žvab, Lahonci (Meško, Desnjak GD, odcep za Desnjak, Kungota)avtobus
2. Ivanjkovci – Mihalovci – Pavlovski vrh – M. Brebrovnik – Veličane13.25 14.457.10Veličane, Svetinje, Plešivica, Jeruzalem, Veličane (kozolec, Taverna), M. Brebrovnik (most, Lah), Pavlovski vrh (Puklavec, pri križu, križišče), Mihalovci (Bogša)avtobus
3. Ivanjkovci – Veličane – Cerovec – Žerovinci – Desnjak – Žerovinci GD12.40 14.256.50Žerovinci (GD, prehod, Mekotnjak), Desnjak, Žerovinci (Pučko, Radomerščak, križišče), Cerovec (Lesjak, postaja Križ, Hergula, Fajfar), Veličaneavtobus

Vstop v šolo in varnostni ukrepi:

Učenci uporabljajo obstoječe vhode in garderobe. V garderobi se preobujejo in se hitro umaknejo iz garderobe v razred. Na hodniku učenci upoštevajo varnostno razdaljo.

Roditeljski sestanki:

Razredne roditeljske sestanke bodo izvedli razredniki na daljavo in sicer v četrtek 3. in petek 4. septembra 2020, povabilo pa boste starši prejeli s strani razrednikov preko videopovezave.

Veselimo se ponovnega snidenja.

Kolektiv OŠ Ivanjkovci z ravnateljico

(Skupno 222 obiskov, današnjih obiskov 1)