Spoštovani učenci, starši.

V petek, 1. septembra 2023, se ponovno vračamo v šolske klopi.

Učenci od 2. do 9. razreda se zberejo ob 8. uri, na platoju pred šolo. V šolo pridejo s šolskimi prevozi in se vračajo s prvimi šolskimi linijami (šolske prevoze si lahko natančneje pogledate na šolski spletni strani). Učenci bodo imeli v šoli malico, prav tako bo na voljo tudi kosilo. Malico imajo prijavljeno vsi učenci za celo šolsko leto. Zaradi lažje organizacije starše prosimo, da v času od 1. do 10. septembra kosila prijavljajo učencem ročno preko eAsistenta, potem bomo vzpostavili stalne in občasne prijave.

Učenci 1. razreda pridejo v šolo s starši ob 9. uri in se zberejo v šolski telovadnici.

Veselimo se ponovnega snidenja.

Kolektiv OŠ Ivanjkovci z ravnateljico

Šolski prevozi

(Skupno 240 obiskov, današnjih obiskov 1)