Osnovna šola IVANJKOVCI vabi k vpisu starše predšolskih otrok, ki želijo vključiti svoje otroke v VIZ enoto Ivanjkovci za šolsko leto 2021/2022.

VPIS BO POTEKAL OD 6. DO 8. APRILA 2021

V ČASU OD 9.00 DO 16.00 URE V PROSTORIH VRTCA IVANJKOVCI (stari del).

Vlogo za vpis lahko oddate vsi starši, ki nameravate vključiti otroka v vrtec tekom šolskega leta 2021/2022, ne glede na to, kdaj bo otrok dejansko vstopil v vrtec. Vrtec bo izvajal program za otroke v starosti od dopolnjenih 11 mesecev do vstopa v šolo.

Starši najdete vlogo za vpis na spletni strani OŠ IVANJKOVCI, pri vodji enote vrtca Ivanjkovci in v pisarni svetovalne službe. Vljudno vas prosimo, da s seboj k vpisu prinesete EMŠO obeh staršev in otroka ter davčne številke.

Vlogo lahko oddate tudi po navadni ali elektronski pošti (tina.turin@os-ivanjkovci.si).

O sprejemu otroka v vrtec boste pisno obveščeni.

(Skupno 303 obiskov, današnjih obiskov 1)