Po javni objavi pisma priznanega specialnega pedagoga Marka Juhanta,  je našo šolo obiskala tudi ministrica za šolstvo, dr. Maja Makovec Brenčič.

Marko Juhant je naše devetošolce in spremljevalce srečal na strokovni ekskurziji, kjer so v enem izmed gostišč obedovali za sosednjimi mizami. Naše učence je opazil kot zrele najstnike, mlade, živahne, navihane, ki poznajo meje, kraj, čas ter situacije, katerim so zlahka kos. Prepričan je, da so tile učenci dobili od staršev in učiteljev ter ostalih dobro popotnico za življenje. Pismo je zaključil z mislijo, da svet še ni čisto poblaznel, da je treba zaupati v mlade in nanje prenašati pristne vrednote.

Ob javni pohvali kulturno vzgojenih učencev je ob tej priložnosti čestitala in nagovorila naše učence tudi ministrica Maja Makovec Brenčič. Čestitala jim je za njihovo zrelost, z njimi spregovorila v angleščini ter jim zaželela uspešno pot naprej.

 

 

(Skupno 192 obiskov, današnjih obiskov 1)