Dragi učenci!

Počitnice so pri koncu. Kako hitro je minilo od takrat, ko smo na pohodu sklenili, da je športno aktivnost dobro zaključiti na bazenu. Dogovorili smo se tudi, da gremo samo pohodniki, ki smo junija osvojili del Prleške planinske poti v dolžini 12km.

Vsak od nas pa sme povabiti še prijatelja, učenca iz OŠ Ivanjkovci. Prosim vas, da mi pošljete mail ali sms (041 748 649), koga boste povabili in vaše zagotovilo, da se bo prijatelj odzval povabilu.

Pojdimo še enkrat.

1. Če si dobil ta mail pomeni, da si v mesecu juniju prehodil del Prleške planinske poti.
  2. Zato si povabljen na kopanje, v ponedeljek, 24. 8. 2020 ob 10.00 pred šolo s kolesom.
  3. Povabi tudi enega prijatelja, ki obiskuje OŠ Ivanjkovci.
  4. Na mail ali sms mi pošlji tvoje potrdilo, da se boš udeležil kopanja in ime in priimek prijatelja, ki gre z nami.

Ker bomo kolesarili, pridi pred šolo s kolesom in čelado. V nahrbtniku imej brisačo, kopalke in kremo za sončenje. V denarnici potrebuješ 6 EUR. Za ta denar bomo lahko vstopili na bazen, dobili hamburger in pomfri ter se odžejali s pijačo.

Pred šolo bomo prikolesarili med 16. in 17. uro. V primeru napovedi dežja bomo plavanje prestavili na naslednji sončni dan.

Juhej pohodniki, čas je za kolesarjenje in plavanje.

»Zdrav duh v zdravem telesu in dobra volja«.

Z lepimi pozdravi Učiteljice Vesna, Mojca in Saša ter ravnateljica Nada Pignar