Osnovna šola IVANJKOVCI vabi k vpisu starše predšolskih otrok, ki želijo vključiti svoje otroke v VIZ enoto Ivanjkovci za šolsko leto 2022/2023.

VPIS BO POTEKAL OD 11. DO 13. APRILA 2022

V ČASU OD 9.00 DO 16.00 URE V PROSTORIH VRTCA IVANJKOVCI (stari del).

Vlogo za vpis lahko oddate vsi starši, ki nameravate vključiti otroka v vrtec tekom šolskega leta 2022/2023, ne glede na to, kdaj bo otrok dejansko vstopil v vrtec. Vrtec bo izvajal program za otroke v starosti od dopolnjenih 11 mesecev do vstopa v šolo.

Starši najdete vlogo za vpis na spletni strani OŠ IVANJKOVCI, pri vodji enote vrtca Ivanjkovci in v pisarni svetovalne službe. Vljudno vas prosimo, da s seboj k vpisu prinesete EMŠO obeh staršev in otroka ter davčne številke.

Vlogo lahko posredujete tudi po navadni pošti ali na elektronski naslov tina.turin@os-ivanjkovci.si.

O sprejemu otroka v vrtec boste pisno obveščeni.

Ravnateljica: Nada Pignar, prof.

(Skupno 63 obiskov, današnjih obiskov 1)