Spoštovani učenci, starši!

V sredo, 1. septembra 2021 se ponovno vračamo v šolske klopi. Učenci od 2. do 9. razreda se zberejo v šoli ob 8. uri na platoju pred šolo. Učenci 1. razreda pridejo v šolo s starši ob 9. uri in se zberejo v šolski telovadnici.

Prevozi:

Relacije:ČAS odhoda domovČAS prihoda v šolo*POSTAJALIŠČA – vstopne postaje Prevozno sredstvo
1. Ivanjkovci – Runeč – Žvab – Desnjak – Lahonci 12.45 14.307.20Stanovno, Runeč, Žvab, Lahonci (Meško, Desnjak GD, odcep za Desnjak, Kungota) avtobus
2. Ivanjkovci – Mihalovci – Pavlovski vrh – M. Brebrovnik – Veličane13.25 14.457.10Veličane, Svetinje, Plešivica, Jeruzalem, Veličane (kozolec, Taverna), M. Brebrovnik (most, Lah), Pavlovski vrh (Puklavec, pri križu, križišče), Mihalovci (Bogša) avtobus
3. Ivanjkovci – Veličane – Cerovec – Žerovinci – Desnjak – Žerovinci GD12.40 14.256.50Žerovinci (GD, prehod, Mekotnjak), Desnjak, Žerovinci (Pučko, Radomerščak, križišče), Cerovec (Lesjak, postaja Križ, Hergula, Fajfar), Veličane avtobus

Prehrana:

Malico imajo prijavljeno vsi učenci za celo šolsko leto. Zaradi lažje organizacije starše prosimo, da v času od 2. do 10. septembra kosila prijavljajo učencem ročno preko eAsistenta, potem bomo vzpostavili stalne in občasne prijave.

Veselimo se ponovnega snidenja. Kolektiv OŠ Ivanjkovci z ravnateljico

(Skupno 286 obiskov, današnjih obiskov 1)