S strani gospoda Bogomirja Dolenca – tekača, ki bo tekel za Ustanovo Mali vitez (fundacija za pomoč mladim ozdravljenim od raka) nas je občina Ormož in Javni zavod TKŠ Ormož povabil k sodelovanju.

Tekač bo v ekstremnem tekaškem projektu OKROG SLOVENIJE 2019 v 12 dneh obtekel Slovenijo v slogu dobrodelnosti za zbiranje sredstev za Male viteze. 9. dan njegovega podviga, nedelja 8. 9. 2019, bo tako tekel tudi skozi Občino Ormož. Trasa je skozi občino Ormož razdeljena na tri dele: prvi del Cvetkovci-Velika Nedelja- Ormož; drugi del Ormož-Ivanjkovci in tretji del Ivanjkovci-Žerovinci.
V Ivanjkovcih bi ga pri pošti okrog 17.30 ure pričakali učenci, starši, sorodniki,…, ki bi z njim tekli ali kolesarili pod mentorstvom Maje Novak in Nade Pignar do Žerovinec. Tekača spremlja spremljevalno vozilo, ki skrbi za varnost vseh udeleženih.

Veseli bomo, če se nam pridružite v čim večjem številu.

(Skupno 126 obiskov, današnjih obiskov 1)