V četrtek, 18. 4. 2019 smo izvedli dan dejavnosti –  eko dan. Dve šolski uri so imeli učenci predavanja in delavnice, ki so jih izvajali različni strokovnjaki, ki delujejo na področju varovanja in ohranjanja okolja;  Komunalno podjetje Ormož,  Lokalna energetska agentura Spodnje Podravje, Lutra – Inštitut za ohranjanje naravne dediščine, Center ponovne uporabe Ormož.

Tri šolske ure  smo namenili čiščenju in urejanju  okolice šole.  Čistili smo gredice, grabljali listje, pometali, pobirali smeti, žagali veje in jih s pomočjo Komunalnega podjetja  sekali v sekance. Učenci  delavci šole smo z navdušenjem opravljali  naloge, ob zaključku  dneva dejavnosti smo bili zadovoljni  z rezultati našega dela.

Opravili smo  evalvacijo dneva dejavnosti, na pripravljene panoje  so učenci zapisovali svoja razmišljanja o tem kako se počutijo, ko skrbijo za okolje in zakaj se jim zdi pomembno da posvečajo velik pomen  ravno skrbi za okolje.

Po galerije brskate tako, da samo pritisnete ob strani fotografije.

(Skupno 329 obiskov, današnjih obiskov 1)