Spoštovani učenci in starši.

Vlada RS je za sedem dni zaradi epidemioloških razmer v državi podaljšala ukrepe za zajezitev epidemije covid-19.

Posledično ostaja v veljavi tudi sklep ministrice za izobraževanje, znanost in šport o izobraževanju pouka na daljavo, od 30. 11. do 4. 12. 2020 za vse učence. Vključitev vsaj dela učenk in učencev v šolske klopi je verjetnejša, od 7. 12. 2020 dalje. Ko bo odločitev o izvajanju vzgojno-izobraževalnega dela v šolah sprejeta, vas bomo o tem nemudoma obvestili.

Starše in predvsem učence prosimo, da še naprej delate skupaj z učitelji po svojih najboljših močeh, uvedete dnevno rutino in nam sproti sporočajte področja/vsebine na katerih pričakujete še več pomoči.

Bodite dobro in ostanite zdravi.

Načrt šole pri ponovnem zaprtju

(Skupno 158 obiskov, današnjih obiskov 1)