Spoštovani starši otrok vrtca Ivanjkovci.

Zaradi epidemioloških razmer je Vlada RS podaljašal ukrep nujnega varstva otrok v vrtcu. Naš vrtec bo nujno varstvo izvajal tudi v obdobju od 30. 11. do 4. 12. 2020, za potrebe naših staršev, ki potrebujejo nujno varstvo.

Vljudno vas prosimo, da v vrtec pripeljete le zdrave otroke.

Otroci in vzgojiteljice, pomočnice ter ostali zaposleni, ki bodo v tem
času v vrtcu, naj bodo brez znakov okužbe dihal (nahod, kihanje, kašljanje, bolečine v žrelu, povišane temperature, izgube/sprememb vonja ali okusa…). Prav tako naj v vrtec ne prihajajo, če živijo z osebo, ki ima simptome oz. znake, ki so pripisljivi bolezni covid-19, ali če
živijo z osebo, ki je v izolaciji zaradi bolezni covid-19.

Zaradi trenutne epidemiološke situacije bo v skupini največ 6 otrok, izjemoma do 8 otrok, če gre za bratce ali sestrice in v II. starostnem obdobju 10 otrok.

Priporočamo, da vzgojiteljice, pomočnice ter ostali zaposleni ves čas
uporabljajo zaščitne maske, skladno z navodili MDPŠ oz. v skladu z veljavnimi odloki.

Zaradi povečanja števila otrok, so otroci razporejeni v skupine tako v starejšem kot novem delu zgradbe vrtca. Informacije o tem vam posredujejo vaše vzgojiteljice.

Bodite dobro in ostanite zdravi.